top of page

PROJELER

CELAL ESKİCİ .jpg

KARTVİZİT TASARIMI

Celal Eskici için hazırlanmış kartvizit tasarımı; müşterimizin isteği doğrultusunda sade ve şık görünüme sahip kartvizitimiz, Celal Eskici Wedding ve Celal Eskici Kuaför için iki ayrı kart şeklinde hazırlanmıştır. 
Tasarımda tırnaksız fontlar ve siyah-beyaz renk uyumu kartı hem minimalist hem şık bir görünüme kavuşturmuştur. 

Business card design for Celal Eskici; Our simple and elegant business card, which will be obtained by our customers, has been prepared as two separate cards for Celal Eskici Wedding and Celal Eskici Hairdresser.
The fonts without quotes and the black and white color matching card in the design give it a minimalist and stylish look.

zagra 1.jpg

AMBALAJ VE ETİKET TASARIMI

Zagra Kozmatik için hazırlanmış kutu ve etiket tasarımında logo tasarımı ve yine müşteri isteği ile beyaz renk sade bir tasarım kutu ve beyaz renk etiket üzerine ürün bilgileri yerleştirilmiştir. 
Tasarımda ürünün isminin yer aldığı mor fırça darbesi ile ürünün zengin içeriği simgelenmiştir. 

In the box and label design prepared for Zagra Kozmatik, the logo design and product information are placed on a plain white box and a white label upon the request of the customer.
The rich content of the product is symbolized by the purple brush stroke on which the name of the product is included in the design.

ayza kırık beyaz mockup.jpg

BANNER TASARIMI

Ayza markası için banner tasarımında profesyonel çekim yapılmış ürün fotoğrafı ve sol taraftaki logonun desen şeklinde kullanılmasıyla oluşmuştur. Bu şekilde hem göz uyumu hem de şık bir görünüm sağlanmıştır.  

It was created by using the product photograph professionally shot and the logo on the left in the form of a pattern in the banner design for the Ayza brand. In this way, both eye harmony and a stylish look are provided.

oleka ve desvu.jpg

LOGO TASARIMI

Oleka&Desvu logo tasarımında marka isminin baş harflerini kullanarak zor bir ismi bile akıllarda kalıcı hale getirilmiştir. Bitkisel özlü bir ürün olduğu için bitkilerin yapraklarından ilham alınarak harfler çentikli görünümle zenginleştirilmiştir.

 

 Even a difficult name has been made memorable by using the initials of the brand name in the Oleka&Desvu logo design. Since it is a herbal product, the letters are enriched with a notched appearance, inspired by the leaves of the plants.

bottom of page